Üyelik Girişi
2017-2018 3.SINIF SAYFALARI
2016-2017 2.SINIF SAYFALARI
2015-2016 1.SINIF SAYFALARI
KATEGORİLER

KULÜPLERE DAĞILIM LİSTESİ

2014-2015   4/D SINIFI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ ÇİZELGESİ

KULÜP İSİMLERİ

ÖĞRENCİ İSİMLERİ

KÜLTÜR VE EDEBİYAT KULÜBÜ

 

KÜTÜPHANE KULÜBÜ

 

MÜZİK KULÜBÜ

 

GEZİ TANITMA VE TURİZM KULÜBÜ

 

SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ

 

SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA KULÜBÜ

 

SPOR KULÜBÜ

 

TRAFİK KULÜBÜ

 

DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI KULÜBÜ ÇOCUK HAKLARI KULÜBÜ

 

BİLİM-FEN VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ

 

ÇEVRE KORUMA KULÜBÜ

 

SAĞLIK VE TEMİZLİK KULÜBÜ

 





2013-2014   3/B SINIFI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ ÇİZELGESİ

KULÜP İSİMLERİ

ÖĞRENCİ İSİMLERİ

KÜLTÜR VE EDEBİYAT KULÜBÜ

 

Taha Berkay KARA

KÜTÜPHANE KULÜBÜ

 

Cavit Fikret YARAR

Ece Miray CEBECİ

MÜZİK KULÜBÜ

 

Bengisu DURMUŞ

Emirhan OKUYUCU

GEZİ TANITMA VE TURİZM KULÜBÜ

 

Ayberk ÜSTÜNYER

Emel MERİÇ

SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ

 

Ozan ÖZABAY

Berat Tuna ÇAKIR

SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA KULÜBÜ

 

Ata Murat YILDIZ

SPOR KULÜBÜ

 

Emir ADALI

Mehmet Yağız ALTUNBULAT

TRAFİK KULÜBÜ

 

Elif KAZAN

Seyithan GEÇMİŞ

DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI KULÜBÜ ÇOCUK HAKLARI KULÜBÜ

Helin İrem ESEN

BİLİM-FEN VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ

 

Cem Çağan POYRAZ

Batuhan ARSLAN

ÇEVRE KORUMA KULÜBÜ

 

Gaye KAYA

İclal Buse ÖZGÜR

SAĞLIK VE TEMİZLİK KULÜBÜ

 

Şevval DUMAN

 Enes BOZKURT










2012-2013 2/B SINIFI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ ÇİZELGESİ

KULÜP İSİMLERİ

ÖĞRENCİ İSİMLERİ

KÜLTÜR VE EDEBİYAT KULÜBÜ

 

Helin İrem ESEN

Poyraz Ege İLMAN

KÜTÜPHANE KULÜBÜ

 

Şevval DUMAN

MÜZİK KULÜBÜ

 

Cavit Fikret YARAR

İlker TEKİN

RESİM VE FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ

 

Berat Tuna ÇAKIR

Bengisu DURMUŞ

GEZİ TANITMA VE TURİZM KULÜBÜ

 

Seyithan GEÇMİŞ

SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ

 

Ozan ÖZABAY

Ayberk ÜSTÜNYER

SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA KULÜBÜ

 

Mehmet Yağız ALTUNBULAT

Emel MERİÇ

SPOR KULÜBÜ

 

Cem Çağan POYRAZ

Ece Miray CEBECİ

TRAFİK KULÜBÜ

 

Gaye KAYA

İclal Buse ÖZGÜR

Enes BOZKURT

DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI KULÜBÜ

 

Ata Murat YILDIZ

Emir ADALI

BİLİM-FEN VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ

 

Ali İhsan UÇAR

ÇEVRE KORUMA KULÜBÜ

 

Elif KAZAN

Batuhan ARSLAN

ÇOCUK HAKLARI KULÜBÜ

 

Zeynep Ezel KAYAPINAR

Emirhan OKUYUCU

SAĞLIK VE TEMİZLİK KULÜBÜ

 

Taha Berkay KARA

 

 

 

2011-2012 1/B SINIFI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ LİSTESİ

KULÜP İSİMLERİ

ÖĞRENCİ İSİMLERİ

KÜLTÜR VE EDEBİYAT KULÜBÜ

Mehmet Yağız ALTUNBULAT

Emel MERİÇ

MÜZİK KULÜBÜ

Cem Çağan POYRAZ

Seyithan GEÇMİŞ

SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ

İlker TEKİN

Ali İhsan UÇAR

GEZİ TANITMA VE TURİZM KULÜBÜ

Emir ADALI

Ayberk ÜSTÜNYER

SATRANÇ KULÜBÜ

Ata Murat POYRAZ

Poyraz Ege İLMAN

Ozan ÖZABAY

ÇEVRE KORUMA KULÜBÜ

Batuhan ARSLAN

Emirhan OKUYUCU

BİLİM-FEN VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ

Helin İrem ESEN

Elif KAZAN

RESİM VE FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ

Zeynep Ezel KAYAPINAR

İclal Buse ÖZGÜR

SAĞLIK VE TEMİZLİK KULÜBÜ

Enes BOZKURT

Ece Miray CEBECİ

SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA,ÇOCUK ESİRGEME ,KIZILAY KULÜBÜ

Berat Tuna ÇAKIR

Cavit Fikret YARAR

DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI VE  ÇOCUK HAKLARI KULÜBÜ

Gaye KAYA

Şevval DUMAN

SPOR KULÜBÜ

Bengisu DURMUŞ

Taha Berkay KARA

Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi15
Bugün Toplam1359
Toplam Ziyaret840326
Takvim
kitap oku

 YATMADAN ÖNCE KİTAP 

       OKUYANA ALKIŞ

        

EKMEK

EĞİTİMHANE
Site Haritası