Üyelik Girişi
KATEGORİLER

ANASAYFA


                                                     

                                         
                                                                                                                                                                                       
GÜN VATAN,MİLLET VE BAYRAK İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN. 

              */*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
“ TTKB Dik Temel Abece Fontları’’ 2019-2020 ÖDEVLERİMİZİN DÜZGÜN GÖRÜNMESİ İÇİN BİLGİSAYARINIZDA YÜKLÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR.


BİLGİSAYARINIZDA BİTİŞİK YAZI FONTLARI YÜKLÜ DEĞİLSE ÖDEVLERİMİZİ AÇTIĞINIZDA BİTİŞİK YAZILAR NORMAL YAZI ŞEKLİNDE GÖRÜNECEKTİR.

2016-2017 İÇİN DEĞİŞEN YAZI FONTLARI

Yeni Yazı fontları yükleme uyarısı

2016 YILI ÖNCESİ İÇİN YAZI FONTLARI
Aşağıda verilen linkten indirerek bilgisayarınıza otomatik olarak kurulum yapabilirsiniz.

(Aşağıdaki Linke tıkla,Dosyayı indire tıkla.Dosyayı aç programa tıkla otomatik kurulum yapılacaktır.)

Otomatik Kurulum Bitişik Yazı Font Programı

SAYIN VELİLERİMİZ SİTEMİZE ÜYE OLDUĞUNUZDA  ÜYELİK ŞİFRENİZLE ÖĞRENCİ KİŞİSEL SAYFALARINA DA GİREBİLİRSİNİZ.

Öğ­ren­ci­ler için en önem­li öğün kah­val­tı­dır. Bü­tün ge­ce sü­ren aç­lık­tan son­ra, vü­cu­du­muz ve bey­ni­miz gü­ne baş­la­mak için ener­ji­ye ge­rek­si­nim duy­mak­ta­dır. Kah­val­tı ya­pıl­ma­dı­ğı tak­dir­de dik­kat da­ğı­nık­lı­ğı, yor­gun­luk, baş ağ­rı­sı ve zi­hin­sel per­for­mans­ta azal­ma ol­mak­ta­dır.
Son on yılda erkek çocuklarının ve genç yetişkinlerin psikolojik dengelerinin değiştiğini düşünüyorum. Erkekler, kadınsı psikolojilere yatkınlık göstermeye başladı maalesef. Neden dersiniz?
Araştırmalar yüz anneden onunda, çocuğa bağlılık değil, bağımlılık geliştiğini gösteriyor. Annenin bağımlılığı çocuğun gelişimini olumsuz etkiliyor.
Margarinler; kimyasal yollarla sıvı yağlardan elde ediliyor ve yüksek oranda trans yağ asidi içeriyor.
Geçmişin çocuk yetiştirme usulleri vardı. Türk filmlerinden bile hatırlarsınız. Kadınlar çok sayıda çocuk dünyaya getirir, neredeyse bu çocukları sokakta büyütür, eline ekmek başına tokmak misali davranış biçimleriyle yetiştirirdi.
Bir yılda ders çalışabilmemiz için 365 gün var. Pazarları kaldırırsak 33 gün kalıyor. Yazın havaların çalışmak
Yürürlükte olan 'güvenli internet' hizmeti, ailelerin büyük beğenisini topluyor.
1-Kardan Adama Tekme Atma Veya Bozmaya çalışma 2- Yeni Atılmış Bir Betona Basma Veya İsim, Numara Yazma 3- Gazete ve Dergilerdeki Resimlere Sakal, Bıyık ve Gözlük Yapma ...
Yahya baba, II. Bâyezîd Hân zamanında, Edirne Bâyezid Külliyesi'nin aşçılarından biridir.. Arkadaşları hoşaf, kebap sebze, bakliyat pişirir. Ama onun ihtisası pilavdır. Mübârek işe girişti mi, ibadet ettiğini sanırsınız.
1-Toplantılara katılınacak, 2- Yıllık plan yapılacak 3- Günlük plan yapılacak 4- OGYE çalışmasına katılınacak 5-TKY çalışmalarında bulunulacak
Bazı televizyon dizileri, sinema, reklam ve çizgi filmlerde insanın bilinçaltına yön...
Anne-babalarda 'ödevimi yaptım' diyen çocuklarının yeterli ders çalıştığı kana...
Araştırmalara göre, sekiz yaşın altındaki çocuklar televizyonun etkisi nedeniyle gerçek ile kurguyu birbirinden ayıramıyorlar. Ve her gün televizyon karşısında kendilerince “gerçek şiddet”i, “gerçek cinselliği” seyredip öğreniyorlar.
A DİYEN B DE DEMELİ Öğretmenin sınıfta bir çocukla sorunu varmış. Öğretmen, “A, de” diyormuş, çocuk kafasını kaldırıyor, öne arkaya sallıyor ve dudaklarını birbirine yapıştırıyormuş. Öğretmen bir gün yine sabırla başlamış ve “Sen çok iyi bir çocuksun, lütfen A de. Bu sana zarar vermez,” demiş. Ama çocukta tek cevap boş bir bakış olmuş. Birkaç başarısız denemeden sonra öğretmenin en sonunda sabrı taşmış ve “a de, A de.” Diye bağırmış Fakat çocuğun cevabı sadece “ııh... ıh... ıhı.” Olmuş
Her anne-baba çocuğunun paylaşmayı bilen, yardımsever bir insan olmasını ister.
Kitap okumada üstünde çok konuşulmayan çok önemli bir etken, okuduğumuz kitabın zevk vermesidir.
Büyük kardeşler, küçük kardeşlerini hayata hazırlar. Büyük çocuklar aynı zamanda anne-babanın en yakın yardımcısıdır. Ama bazı aileler, dengeyi kaçırarak abla ve abilere fazlaca görev veriyor. Onun da bir çocuk olduğunu unutup...
İlk yazılıların neredeyse bittiği bir dönemde hâlâ ders çalışmaya adapte olamamış öğrenciler var. Evlerde ders çalışma konusunda tartışma yaşanabiliyor. Öğrenciler, tatili iple çekerken, anne-babalar çocuklarının bu isteksizliği karşısında ne yapacağını bilemez bir hale gelebiliyor.
Evin büyük çocuğu ya da en küçüğü olmak zordur. İlk göz ağrısı olmak anne baba...
Çocukların olumsuzluklarına odaklanmak yerine güçlü yönlerini geliştirirsek zorluklarla mücadeleyi bilen, hayata ümitle bakan nesil yetiştiririz. Unutmamalı ki...
 2 
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret2094372
Duyurular
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
kitap oku

 YATMADAN ÖNCE KİTAP 

       OKUYANA ALKIŞ

        

EKMEK

EĞİTİMHANE

Site Haritası