Üyelik Girişi
KATEGORİLER

ANASAYFA


                                                     

                                         
                                                                                                                                                                                       
GÜN VATAN,MİLLET VE BAYRAK İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN. 

              */*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
“ TTKB Dik Temel Abece Fontları’’ 2019-2020 ÖDEVLERİMİZİN DÜZGÜN GÖRÜNMESİ İÇİN BİLGİSAYARINIZDA YÜKLÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR.


BİLGİSAYARINIZDA BİTİŞİK YAZI FONTLARI YÜKLÜ DEĞİLSE ÖDEVLERİMİZİ AÇTIĞINIZDA BİTİŞİK YAZILAR NORMAL YAZI ŞEKLİNDE GÖRÜNECEKTİR.

2016-2017 İÇİN DEĞİŞEN YAZI FONTLARI

Yeni Yazı fontları yükleme uyarısı

2016 YILI ÖNCESİ İÇİN YAZI FONTLARI
Aşağıda verilen linkten indirerek bilgisayarınıza otomatik olarak kurulum yapabilirsiniz.

(Aşağıdaki Linke tıkla,Dosyayı indire tıkla.Dosyayı aç programa tıkla otomatik kurulum yapılacaktır.)

Otomatik Kurulum Bitişik Yazı Font Programı

SAYIN VELİLERİMİZ SİTEMİZE ÜYE OLDUĞUNUZDA  ÜYELİK ŞİFRENİZLE ÖĞRENCİ KİŞİSEL SAYFALARINA DA GİREBİLİRSİNİZ.

Anne-babalar, öğretmenler çocukların okumaya bir an önce geçmeleri için heyecanla çabalar. Okumayı söken çocuğun daha sonra dakikada kaç kelime okuduğu merak edilir. Halbuki okumayı sevdirebilmek adına kitabı ve okumayı eğlenceli b...
Çocuğunuza hayır diyememenin altında hangi faktörler olabilir?
Çocuğun zeka ve kişilik gelişiminin temelinde annenin ve babanın davranışlarını buluyoruz. Onların tek tek kişilikleri, birbirlerine olan davranış ve tutumları ve çocuklarına gösterdikleri ilgi ve davranış biçimleri gerçekten çok önemlidir. Çocuğun zeka ve kişilik gelişiminde, özellikle anne ve baba davranışlarının büyük rolü vardır.
Ramazan önce takvimlere gelir. Yaldızlı bir imsakiyenin ucuna takılıp girer; evlerimize, sokaklarımıza, hayatlarımıza… Çarşı pazar dolaşır, camilerde omuz omuza kılınmış teravih namazlarına eşlik eder, yarım bırakılmış pencerelerin tülünü havalandırıp derin uykularda olan bizleri sahura davet eder.
Türkiye'de şişman çocuk sayısının 2 milyona ulaştığı tahmin ediliyor. Son 8 yılda çocuklarda görülen obezite sıklığı yüzde 5'ten yüzde 10,5'e çıkmış durumda. Şişman çocukların diyabet hastalığı riski taşımaktadır. ...
17 Haziran 2016 tarihinde başlayıp 19 Eylül 2016 tarihine kadar sürecek olan yaz tatilinin başlamasına sayılı günler kaldı. Çocuklarının bol bol eğlenmelerini, dinlenmelerini ve okula tekrar heyecan ile dönmelerini sağlamak açısından, anne-babalar için büyük bir fırsat. Tatili fırsata çevirmek isteyen anne-babalara birkaç öneri:
Bildiğiniz gibi yazı çalışmalarını yürütürken bitişik eğik el yazısını kullanacağız. Okunaklı, işlek ve güzel bir el yazısı için bazı noktalara dikkat etmemiz yararlı olacaktır. Bu noktalara dikkat ederek yürüteceğimiz çalışmalar bizi başarıya götürecek, amacımıza ulaşmamızı sağlayacaktır. Bu bağlamda;
 3 
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret2094358
Duyurular
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
kitap oku

 YATMADAN ÖNCE KİTAP 

       OKUYANA ALKIŞ

        

EKMEK

EĞİTİMHANE

Site Haritası